OtomobilTeknoloji

Ford Otosan, sürücüsüz kamyonlar üzerinde çalışacak mühendisler arıyor

Sürücüsüz otomobil teknolojileri üzerine yoğunlaşan şirket, sürücüsüz otomobil teknolojisine sahip ağır vasıta araçları üzerinde çalışacak bir sanal doğrulama ve simülasyon mühendisi arıyor.

Geçtiğimiz Eylül ayında Hannover’de düzenlenen 2018 IAA Ticari Araçlar Fuarı’nda sürücüsüz konsept modeli olan Ford F-Vision‘ı tanıtan Ford Otosan, bir iş ilanı ile karşımıza çıktı. Sürücüsüz otomobil teknolojileri üzerine yoğunlaşan Ford Otosan, sürücüsüz otomobil teknolojisine sahip ağır vasıta araçları üzerinde çalışacak bir sanal doğrulama ve simülasyon mühendisi arıyor.
Yaklaşık 1 hafta önce LinkedIn üzerinden yayınlanan iş ilanına göre İstanbul‘da çalışacak olan mühendis, Ford Otosan tarafından geliştirilecek olan sürücüsüz ağır vasıta araçlarının gelişimine katkı sağlama fırsatına sahip olacak.
Otomatik sürüş, gelişmiş elektronik donanım, yazılım tasarımları ve gelişmiş kontrol stratejilerinin geliştirilmesi için bir mühendis arayan Ford Otosan’ın, sürücüsüz otomobil teknolojisi anlamında önemli adımlar atmaya hazırlandığını söylemek yanlış olmayacaktır. Dilerseniz söz konusu iş ilanına buradan ulaşabilirsiniz.(Webrazzi)

Comment here