İnternetOyun

Goley 27 Ocak Yaması ve Kazandırdıkları

Bu Blogumda Sizlere Goley’in 27 Ocak Yamasını ve Kazandırdıklarını Yorumlayım Anlatacağım ama Anlatımdan önce Bilmeyenler için  Goley Nedir ? Kısaca Bir Anlatayım;

Kısaca Bilmeyenler İçin Goley !

Bildiğiniz gibi Türkiye’de gün geçtikçe onlarca yeni oyun piyasaya çıkmakta fakat aynı hızda da piyasadan oyunlar düşmektedir.Türkiye’nin bu engebeli oyun yolunda çok iyi bir şekilde ilerleyen Goley, Netmarble tarafından geliştirildi ve ülkemizde yayımcılığını tabi herkesin bildiği Joygame firması yapıyor.

 Goley, bir mmo futbol oyunudur fakat şimdiye kadar ki bütün futbol oyunlarını unutun.Tamamen kendine has tarzı ve karakterleriyle oyuncuları kendine bağlayabiliyor.


Goley, sevimli karakterleri ve eğlenceli çizimleriyle dikkat çeken oyunda kendi takımınızı kurup futbolcularınızı çeşitli yönlerden geliştirerek rakip takımları mağlup etmeye çalışıyorsunuz.


Üstünkörü bir tanıtımın ardından bu mütiş oyunun 27 Ocak Tarihli yamasıyla oynamayan kişileri oyuna çekmeyi başardı.Oynayan kişiler ise oyuna daha da bağlandı.İşte bu blogumda sizlere bu yamanın kazandırdığı yenilikler hakkında bilgiler vereceğim sizlere…

Goley Yama – 27.01.2015

27 Ocak yaması biz eski oyuncuların uzun süredir bekledikleri eklentilerin yanında hiç kimsenin aklına dahi gelmeyen yeni şeyleride yanında getirdi.Yama  galiba tabiri caizse “ince elenip,sık dokunmuş” diyebiliriz.Yamayla gelen yenilikler;
 • Yıllı Amblemler
 • 14-15 Sezonu Türkiye Ligi
 • Yeni Maç Hediyeleri
 • Şanslı Goley Parası Paketi
 • Düzenlemeler
 • Özel Ekipman Setleri
Bu İçeriklerden Özellikle “Yıllı Amblemler , 14-15 Sezonu Türkiye Ligi” Eklentilerini ben şahsen uzun süredir bekliyordum fakat beklediğimin üzerinde bir şekilde ve güzellikle geldi.Oyunun eski oyuncularının şikayetleri değerlendirildi ve Süper Yama diyebileceğimiz bir yama geldi.İsterseniz “Süper Yama”nın getirdiklerini ayrıntılarıyla inceleyelim.

Yıllı Amblemler

Tüm herkesin beklediği Yıllı Amblemler , “Süper Yama”mızla Goley Mağazasındaki yerini aldı.Bu Amblemlerin farkı diğer amblemlerden tam 2 kat daha güçlü olması. Bence takımınızı bu amblemlere göze dizmelisiniz.

Yıllı amblemleri, yeni eklenen Yıllı amblem Paketlerinden birini satın alarak elde edebileceğiniz gibi bu paketlerin içerisinde rastgele bir Uzman Amblem çıkabilir.

Ayrıca, ALL amblemlerdeki Ekip Yönetimi’ne sağlanan 1 özellik, yıllı amblemlerle birlikte 2’ye yükselecek.

ALL amblem olan bir takımda 1 özellik elde edersiniz.

Yıllı amblemin eklendiği takımda ekip yönetimi aşağıdaki gibi 2 özellik verecek.

14-15 Sezonu Türkiye Ligi

Tabiri caizse Goley’in forum,sosyal medya hesaplarını ve destek sistemini kitleyecek sıklıkta sorduğumuz ve beklediğimiz “14-15 Sezonu Türkiye Ligi” eklentisi “Süper Yama” ile birlikte oyunda..

Artık Türkiye Ligi’ndeki takımlarımız için 14-15 sezonuna ait futbolcuları toplayabilir ve yenilmez bir takım kurabiliriz.Tabi ki birazda hava atabiliriz… 🙂

Yeni Maç Hediyeleri

Beklemediğimiz ama gelişiyle bizi mutlu eden bir düzenleme oldu Yeni Maç Hediyeleri.

Goley’de 10 maç yaptığınızda kazanılan 7 hediyenin içerikleri değiştirildi.

 • 1 Maç: İyileştirme Paketi (3)
 • 2 Maç: Tam Paket (5)
 • 3 Maç: Türkiye Ligi Paketi (10)
 • 5 Maç: Özel Galibiyet Modu Bileti
 • 7 Maç: Altın Paketi (10)
 • 10 Maç: Şanslı Kart Paketi

Goley Parası Şans Paketi

Yine Beklemediğimiz bir ek ” Goley Parası Şans Paketi”, Güzel de oldu iyi de oldu Çok iyi de güzel oldu” 🙂  
Kısaca Şanslı Altın Paketinin Goley Parası “GP” versiyonu diyebiliriz.50-10.000 GP arası şansınıza bağlı olarak kazanabiliyorsunuz. Fiyatı ise 1.500 Joypara..

Düzenlemeler

Pek yorum yapma fırsatı bırakmamışlar direkt gerekli olanı yapmışlar bize de zevkini çıkarmak kalmış. 

Kısaca;
Takım Ruhu Paketleri ve Amblem Paketleri grup haline getirildi. Böylece paketi satın aldığınız zaman, ilgili paket içerisinden dilediğiniz takımı seçebileceksiniz. 

Özel Ekipman Setleri

Ya oyundaki futbolcu özelliklerini sonunda geliştirdirdiler fakat bu kadarını beklemiyordum.Beklentimin çok çok üzerinde oldu ve her tür için ayrı bir yetenek ve özellik paketi mağazaya eklenmiş…

 • Şut Paketi
 • Çalım Paketi
 • Pas Paketi
 • Hareket Paketi
 • Savunma Paketi

Her 1 paketin fiyatı 1000 JP’dir.

_______________________________________________________________________________
Onlar yapmış bize de eğlenmek kalmış… 😉
_______________________________________________________________________________

Comment here