Akıllı Telefonlar

Samsung Good Luck, 2018’de Daha Fazla Özelliyiğle Geri Döndü

  • Samsung, tüm bu özelleştirme işlevini en son haberler bölümünde ayrıntılarıyla açıklayan yeni Good Lock sürümünü duyurdu.

     

Bazı akıllı telefon kullanıcıları, telefonun arayüzü tüm varsayılan ayarlarına göre yapılandırıldıkça, telefonlarını rahat kullanmaları için mükemmel bir şekilde iyidir. Diğerleri, duvar kağıdını değiştirerek biraz kişiselleştirmek için biraz zaman alır ve belki de yazı tipi boyutu gibi şeyleri beğenisine göre ayarlayabilecektir. Ve sonra tamamen özelleştirilmiş bir kullanıcı deneyiminden daha azına razı olmayan kullanıcılar var. 

Samsung taraftarları için bu son kamp arasında sayılırken, Galaxy S7’nin arayüzünü ayarlamak için birden fazla yol sunan Good Lock uygulamasına sahiptik. Şimdi Oreo çalışan Samsung telefonları için uygulamanın yenilenen 2018 baskısı gibi yeni nesil Good Lock’un gevşeklikten kurtulma zamanı geldi. 

Daha önce olduğu gibi, muhtemelen bu sürüm hakkındaki en yanıltıcı şey şu isimdir: Good Lock 2018, telefonunuzun kilit ekranına yeni bir dönüş yapmanıza yardımcı olurken, erişim mesafesi bundan daha fazla yayılır.
İlk olarak geçtiğimiz hafta Güney Kore’ye gelen yeni Good Lock’un rüzgarını yakaladık ve son birkaç gün içerisinde kullanıcılar bu yazılımı diğer pazarlardaki Samsung telefonlarında çalıştıracak çeşitli yollar deniyorlar. Neyse ki ABD’de resmi bir sürüm için beklemek zorunda kalmadık ve Galaxy S8, Note8 ve Galaxy S9 gibi telefonlar artık Galaxy Apps aracılığıyla Good Lock 2018’e erişebiliyor. Hala göremiyorsanız, cihazınızı Android Oreo’ya güncellediğinizden emin olun. 🙂 🙂

Comment here