Teknoloji

Diğer Konsollara Kafa Tutacak Yeni Oyun Konsolu Geliyor ! “Mad Box”

Bu haftanın başlarında,Mad Studios CEO’su oIan Bell, şirketinin PlayStation ve Xbox’a rakip olacak yeni bir video oyun konsolu olan Mad Box’ı geliştirdiğini duyurdu. Bell şimdi esrarengiz bir platform hakkında biraz daha ayrıntılı bir açıklama yaptı, bunun ilk sürümünün nasıl göründüğü de dahil.

Mad Box’ın ilk görüntüleri Bell’in resmi Twitter hesabında paylaşıldı; Konsol, bir PC’ye benziyor, M şeklinde bir kuleye ve bir tarafa oyulmuş Slightly Mad Studios logosuna sahip. Sistemin dahili bileşenleri görüntülerde blurlandı, ancak Bell’in dediği gibi ekibin “hala tartışmada” olduğunu söyledi. Ayrıca, bunun “son tasarım olmadığını” da belirtti.

Bell é in açıklamasına göre; Mad Box çok hafif ve üst kısmında bir taşıma tutamağı bulunuyor, böylece kolayca taşınabilir.

Bell, Mad Box’ın “şimdiye kadar çok hızlı bir PC’ye eşdeğer olacağı” özelliklerine sahip “şimdiye kadar üretilmiş en güçlü konsol” olduğunu iddia ediyor. Variety ile konuşan, sistemin sanal gerçeklik oyunu için “en büyük VR kulaklıklarını destekleyeceğini” ve saniyede 90 kare kadar “göze” izin verdiğini söyledi. Ayrıca, sistemin 4K görsel sunacağını da söyledi.

Mad Box için fiyatlandırma ve sürüm bilgileri henüz açıklanmadı, ancak Bell sistemin yaklaşık üç yıl içinde dünyaya gönderileceğini ve “yaklaşan konsol fiyatları ile rekabet edeceğini” söyledi.

Kaynak : https://www.gamespot.com 

Comment here