iobit Advanced SystemCare 11.5 indir ( Yapılandırma ve düzenleme programı)
iobit Advanced SystemCare 11.5 programı bilgisayarımızı ilk başlangıçtan kapatıncaya kadar her türlü bakımını yapan çok üstün bir programdır.Peki bu programın bu kadar üstün ve olmazsa olmaz hale gelmesini sağlayan özellikleri nelerdir??
Advanced SystemCare 11.5 Program Özellikleri
1 – Casus yazılımları bilgisayardan kaldırır
2 – Kayıt defterini düzenler
3 – Çöp dosyaları temizler
4 – internet hızını arttırır
5 – Dosya kısayollarını düzenler
6 – Kayıt defterini birleştirir
7 – Sistemi eniyiler
8 – Savunma açığını düzeltir
9 – Diski en iyiler
10 – Başlangıcı en iyiler
ve dahası program içinde bulunan alet çantasındaki ek özellikler sayesinde bu program her bilgisayarda bulunması gereklidir.
V 11.5
 Program yenilikleri

Yeni FaceID + Yeni yüz tanıma teknolojisi ile gizlilik işine meraklı olan hırsızları yakalar.
Güvenli sörf sağlar can sıkıcı reklamlardan kurtarır
Google Chrome, Mozilla Firefox ve Internet Explorer destekleyen çeşitli online reklamlar ve daha büyük çevrimiçi veritabanı ile bloklar daha zararlı web sitelerine, kaldırır.
Hızlı Başlangıç ​​- optimize başlangıç ​​öğeleri Clean & Optimize yeni bir başlangıç ​​Optimizasyonu ile ön yükleme süresini kısaltır
Pürüzsüz PC – Performans izleyicisi Yeni Kaynak Yöneticisi gerçek zamanlı olarak yüksek RAM / CPU / disk kullanımını süreçlerini kısaltmak için güvenli kaynak sağlar.
Kötü amaçlı Modifikasyon – Yeniden tasarlanmış Anasayfa Koruma kalkanları anasayfa ve kötü niyetli değişikliklere karşı Arama motorunu korur.
Gizlilik yok – Gizlilik Süpürme Geliştirilmiş fazla program ve Windows uygulamaları temizliklerini destekler ve gizliliğinizi korur.
Geliştirilmiş Önemsiz Dosya Temizlik – daha fazla disk alanı boşaltmak için yüklü olan sürücü paketlerini temizleme eklendi.
Gelişmiş Software Updater daha popüler programları güncellemek için destekler – Yazılım Her zaman günceldir.
Programı aşağıdaki linkten ücretsiz ve güvenli bir şekilde indirebilirsiniz.Programı indirdikten sonra Aktivasyon kodunu girerek ( Lisans kodu sitemizde mevcuttur ) Pro lisanslı olarak kullanıp Advanced SystemCare’nin birçok Pro lisans özelliğinden faydalanabilirsiniz.