iobit Driver Booster 6 indir Download (Sürücü güncelleme,Driver indirme Programı)
Driver Booster 6
iobit Driver Booster 6 Bilgisayarımızda bulunan eskimiş driverleri bulup yenilenmesini sağlayan gerçekten güzel ve kullanışlı bir programdır.Online veritabanı özelliği ile yazıcı, tarayıcı, fare, klavye, ekran, hoparlör vb. sürücülerin driverlerini güncel tutmamızı sağlar.Eskimiş driverleri tek tek internetten bulmak yerine tek bir tıklamayla yeniler..Driver Booster  Kesinlikle her bilgisayarda bulunması gerekli bir programdır.
İobit Driver Booster 6 Program Özellikleri

1 🙂 Tek bir tıklamayla bilgisayarımızdaki bütün sürücüleri tarar en son sürüme günceller.
2 : ) Yeni sürücü sıkıştırma özelliği ile fazla yer kaplamaz.
3 🙂 Gelişmiş hızlı indirme özelliği ile fazla zaman kaybettirmez.
4 🙂 Bilgisayarı donmalara ve çökmelere karşı korur
5 🙂 Tüm sürücüleri otomatik olarak yedekler.
6 🙂 Sistem boşta kaldığında kendi otomatik olarak güncelleme işini yapar.
7 🙂 Daha iyi oyun için oyun bileşenlerini günceller.
Ayrıca alet çantasında bulunan seçeneklerle ( Ses çıkmamasını düzeltme , Ağ ağrızasını düzeltme ,Aygıt hatasını düzeltme, Kötü çözünürlüğü düzeltme, Bağlantısı kesilmiş aygıtları düzenleme) kesinlikle olmazsa olmaz bir programdır.
6 Yeni sürümünde aşağıdaki yenilikler eklenmiştir.
Genişletilmiş veritabanı daha fazla Windows 10 sürücüsünü destekler ve Windows XP için Intel Eski Çekirdek i3 / i5 / i7 sürücüleri gibi eski sistem sürücülerini sürekli olarak destekler.
AMD Athlon 200GE İşlemciler, AMD Ryzen serisi İşlemciler ve Intel 8. Nesil İşlemciler gibi daha fazla cihaz için desteklenen güncelleme sürücüleri 
Oyun Bileşenlerinde Microsoft .NET Framework 4.7.1 Eklendi
Sürücü geri alma işleminde Yoksay seçeneği eklendiğinde, sorunlu sürücü sürümünü daha hızlı atlamanıza yardımcı olur. 
Sürücü yüklemesi sırasında görüntülenen daha doğru sürücü adı
Daha kararlı ve hızlı indirme için Optimize Edilmiş İndirme Motoru. + Sabit bilinen hatalar. 
                                                                       
Önemli Not: Driver Booster çok iyi bir driver programı olmasına karşın bazen tek başına yetersiz kalabiliyor.Bu yüzden Driver Booster programını Driver Pack Solution programı ile birlikte kullanırsanız iki program birbirlerinin açıklarını kapatarak çok güzel performans sağlamaktadır.Deneyin sizde ne demek istediğimi anlayacaksınız.Driver Pack Solution sol menüden hangi driverleri indirmek istediğini gösteriyor ona göre kutucukları işaretleyip onaylayın.Gerekli program deyip Yandex ,Avast gibi programları kurmak isteyecektir ihtiyacınız yoksa onay işaretini kaldırın.Açıkçası programı yönetin ve memnun kalın.