HaberMobil

A101 Çok Ucuza Xiaomi Mi A1 Satacak !

19 Nisan 2018’de geçerli olacak olan yeni kampanyasında Xiaomi Mi A1‘i çok uygun fiyata satışa çıkarıyor…

Xiaomi Mi A1

A101 , Bim’in yaptığı teknolojik ürün atılımlarına ufaktan karşılık vermeye başladı ve bunların bence en güzeli Xiaomi Mi A1 ‘i cazip fiyatlarla bizlere sunması olacak.19 Nisan’da başlayacak müthiş kampanya için beklemede kalmanızı ve eğer zaten telefon almayı düşünüyorsanız Xiaomi Mi A1‘in özelliklerini okuduktan sonra sizde bu kampanyadan faydalanmak isteyeceksiniz.

19 Nisan’dan itibaren satışa sunulacak olan Xiaomi Mi A1, Android One desteğiyle geliyor. Bu sayede Android 8.0 Oreo‘nun saf sürümünü destekleyen akıllı cihaz, önümüzdeki yıl Android 9.0 P‘yi de alacak. İşletim desteği açısından uzun ömürlü bir deneyim sunan akıllı telefon, A101 çatısı altında 4GB RAM ile 64GB‘lık depolama alanıyla global versiyon şeklinde satışa sunulacak.

Tabi sadece telefon kampanyasından ibaret değil, A101’de kampanya kapsamında size uygun sizin isteyeceğiniz teknolojik ürünlerde var.

Xiaomi Mi A1 Satacak

Cihazdaki çift kamera sayesinde başarılı bokeh efekti (bkz. İnstagram Bokeh efekti nasıl yapılır?) uygulayabilirsiniz . Eğer sizde Xiaomi Mi A1‘i satın almak isterseniz, cihaza 19 Nisan‘dan itibaren A101 marketlerinde 1.149 TL‘ye sahip olabilirsiniz.

Comment here